Wyświetlanie 1–16 z 52 wyników

100% Naturalna kawa z ashwagandhą 100g

Kawa wzbogacona ashwagandhą (zwaną także indyjskim żeń-szeniem) dla lepszego wzmocnienia efektu obu produktów. Synergiczne połączenie kofeiny z kawy i witaferyny z ashwagandhy działa stymulująco na ośrodkowy układ nerwowy, zmniejsza uczucie zmęczenia, odczuwania wysiłku czy nawet bólu. Kawa z  ashwagandhą poprawia jakość kojarzenia oraz koncentrację.

Andrographis – Ekstrakt – Suplement diety – RawForest

Andrographis Suplement diety 24 g netto / 60 kapsułek Składniki: e kstrakt z Andrographis paniculata (standaryzowany na 10% a ndrografolidów), substancja

Artre Sali – Suplement diety – RawForest

Artre Sali to naturalny sposób na ból głowy, suplement o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz łagodzący bóle głowy różnego pochodzenia. Wspiera także zdrowie stawów. Suplement zawiera dwa składniki roślinne o ekstremalnie wysokiej ilości salicylanów – ekstrakt z kory wierzby białej oraz ekstrakt z żywicy kadzidłowca indyjskiego.

Ashwagandha ekstrakt z witanii ospałej

Ashwagandha to adaptogen – jedno z najważniejszych ziół ajurwedy – zwana inaczej „witanią ospałą” (Withania somnifera) lub potocznie „indyjskim żeń-szeniem”. Pomaga w walce ze stresem, bezsennością, frustracją, zwalcza objawy lęku i depresji, podkręca poziom energii, zwiększa koncentrację i poprawia pamięć. Wykorzystuje się ją przy objawach zmęczonych nadnerczy.  W sanskrycie nazwa ashwagandha oznacza „zapach konia”, co można odnieść do końskiej tężyzny i siły – w końcu witania ospała ma zdolności zwiększające witalność i siłę.   

Astaksantyna – naturalna z mikroalg 5%

Astaksantyna Suplement diety objętość: 15 ml Astaksantyna jest naturalnym, czerwonym barwnikiem z grupy karotenoidów (ksantofili). Jest to pigment rozpuszczalny w

BoreLym – Suplement diety – RawForest

BoreLym od RawForest to suplement wspierający walkę z boreliozą. W kapsułce znajduje się sproszkowany ekstrakt z: brodziuszki wiechowatej, głowienki pospolitej, katuki skorpionowej oraz Hedyotis diffusa.

Chaga Syberyjska – Suplement diety – RawForest

„Do dziś na Syberii, zamiast herbaty, używa się naparu z hub. Jest on szczególnie popularny wśród leśników, myśliwych oraz zbieraczy grzybów i jagód”.

Chlorofil – Premium

Chlorofil to rozpuszczalny w tłuszczach pigment, który nadaje roślinom, algom i niektórym bakteriom zielony kolor. Pomaga absorbować energię i pozyskiwać składniki odżywcze z promieni słonecznych podczas procesu fotosyntezy – niezbędnego tym organizmom do życia zjawiska biochemicznego.

Cordycepin (Kordyceps)

Produkt o najwyższej zawartości cordycepiny 2% (10mg) w jednej kapsułce.

Czarny Czosnek – Ekstrakt

Ekstrakt z czarnego czosnku Suplement diety 24 g netto / 60 kapsułek Składniki:  ekstrakt z czosnku osobliwego (czarnego) (standaryzowany na: 10%

Czerwona Szałwia – Suplement diety – RawForest

Czerwona szałwia Suplement diety 24 g netto / 60 kapsułek Składniki: ekstrakt z czerwonej szałwii, substancja glazurująca: pullulan. Nie przekraczać

Ekstrakt z Gorzkiego Melona

Ekstrakt z gorzkiego melona Suplement diety 27 g netto / 90 kapsułek Składniki:  ekstrakt z owoców przepękli ogórkowatej, substancja glazurująca:

Epimedium Icariin – Libido dla mężczyzn

Epimedium w Polsce jest ziołem mało znanym i może nie tak popularnym jak lubczyk, jednak od wielu wieków wykorzystuje się je w Chinach jako afrodyzjak. Ale na tym jego właściwości się nie wyczerpują, epimedium wykazuje działanie ochronne przeciwko osteoporozie. 

Grzyb Kamforowy – Ekstrakt – Suplement diety – RawForest

Grzyb Kamforowy Suplement diety 30 g netto / 60 kapsułek Składniki: ekstrakt z grzyba kamforowego (standaryzowany na: 30% polisacharydów, 1% triterpenów)

Grzyb Poria – Ekstrakt – Suplement diety – RawForest

Grzyb Poria Suplement diety 30 g netto / 60 kapsułek Składniki: ekstrakt z Poria cocos F. A. Wolf (standaryzowany na:

Grzyb REISHI – ekstrakt – RawForest

Lakownicą żółtwa zwana też lakownica lsniaca wywiera pozytywny wpływ na układ odpornościowy oraz ułatwia utrzymanie prawidłowego stężenia cholesterolu LDL we krwi.