Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Cordycepin (Kordyceps)

Produkt o najwyższej zawartości cordycepiny 2% (10mg) w jednej kapsułce.

Pyłek kwiatu herbaty – Suplement diety – RawForest

Surowy pyłek zielonej herbaty chińskiej łączy walory liści zielonej herbaty i pyłku kwiatowego, dając wysokoenergetyczny i głęboko regenerujący superfood. Wygodne w aplikacji kapsułki to 100% surowca, bez żadnych sztucznych domieszek czy innych wypełniaczy.

Pyłek Sosny – Suplement diety – RawForest

Pyłek Sosny Suplement diety 21,6 g netto / 90 kapsułek Składniki: pyłek z sosny Massona (Pinus massoniana), substancja glazurująca: pullulan.

Pyłek sosny – suplement diety – RawForest

Należy zauważyć, że ziarna pyłku sosny są chronione przez twardą ścianę komórkową, aby mogły pozostać nienaruszone podczas procesu rozprzestrzeniania się z powietrza z pąków szyszek, Ta twarda ściana komórkowa może uniemożliwić wchłanianie składników odżywczych do organizmu. Dlatego bardzo ważne jest, aby stosować pyłek sosny z przerwanymi ścianami komórkowymi. 

Silne płuca – preparat złożony HerbaSano

 Wspomaga regenerację organizmu i umożliwia mu szybki powrót do pełnej wydolności po infekcjach.

To preparat złożony zawierający wysokiej jakości ekstrakty ziołowe między innymi z: żeń-szenia (wspiera układ odpornościowy), korzenia rozwaru wielkokwiatowego i brodziuszki wiechowatej (pozytywny wpływ na stan układu oddechowego), korzenia omanu wielkiego (niweluje infekcje gardła).

Opakowanie 60 kapsułek

Smocza Krew – Suplement diety – RawForest

„Smocza krew“ to potoczna nazwa leczniczej żywicy w kolorze przypominającym krew pozyskanej z drzewa o nazwie Croton lechleri (czarciuk smoczy). Roślina występuje głównie na terenach Ameryki Południowej i osiąga wysokość do 20 m. Z kory tego drzewa jest pozyskiwany cenny, regenerujący sok (ściąga się go podobnie jak soki z brzozy czy z klonu).