Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Andrographis – Ekstrakt – Suplement diety – RawForest

Andrographis Suplement diety 24 g netto / 60 kapsułek Składniki: e kstrakt z Andrographis paniculata (standaryzowany na 10% a ndrografolidów), substancja

Chaga Syberyjska – Suplement diety – RawForest

„Do dziś na Syberii, zamiast herbaty, używa się naparu z hub. Jest on szczególnie popularny wśród leśników, myśliwych oraz zbieraczy grzybów i jagód”.

Cordycepin (Kordyceps)

Produkt o najwyższej zawartości cordycepiny 2% (10mg) w jednej kapsułce.

Hepafix karczoch i cynaryna – HerbaSano 5

Ostropest plamisty oraz karczoch wykazują pozytywny wpływ na wątrobę.

Heparegene – Suplement diety – RawForest

Heparegene od RawForest to preparat złożony, silnie wspierający wątrobę. W kapsułce znajdują się ekstrakty z: karczocha, głowienki, katuki skorpionowej, a także kwas alfa-linolenowy i chlorofilina.

Lecytyna

Ekstrakt z nasion soi – poprawia pamięć i koncentrację oraz wspomaga proces uczenia się, chroni wątrobę i obniża cholesterol. Lecytyna zwiększa także wydolność i regenerację po wysiłku. Poprawia także stan osób z zaburzeniami maniakalno-depresyjnymi. Suplementowana przez mężczyzn zwiększa ich sprawność seksualną.

Ostropest plamisty ekstrakt – HerbaSano

OSTROPEST PLAMISTY EKSTRAKT Suplement diety  100 kapsułek Suplement pomocny w odtruwaniu wątroby i chronieniu tego organu przed toksynami. Usprawnia trawienie

Pyłek Sosny – Suplement diety – RawForest

Pyłek Sosny Suplement diety 21,6 g netto / 90 kapsułek Składniki: pyłek z sosny Massona (Pinus massoniana), substancja glazurująca: pullulan.

Pyłek sosny – suplement diety – RawForest

Należy zauważyć, że ziarna pyłku sosny są chronione przez twardą ścianę komórkową, aby mogły pozostać nienaruszone podczas procesu rozprzestrzeniania się z powietrza z pąków szyszek, Ta twarda ściana komórkowa może uniemożliwić wchłanianie składników odżywczych do organizmu. Dlatego bardzo ważne jest, aby stosować pyłek sosny z przerwanymi ścianami komórkowymi.