Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kawa Arab Brazylia Chocolate – 150 g

W smaku kawy Arabica Brazylia Cemorrado Chocolate dominuje naturalny, łagodny aromat. W sąsiedztwie brazylijskiej Arabiki Cemorrado rosną krzewy kakaowca, co w efekcie daje ciekawy efekt połączenia smaku kawy z czekoladą. Odmiana  Cemorrado  jest delikatna, słodka i łagodna z wyrazistymi nutami czekolady i nugatu. Ta kawa to prawdziwa gratka dla poszukiwaczy kremowych i słodkich smaków.

Kawa Arab Etiopia Yirgacheffe – 150 g

Łagodna i pyszna,  z kwiatowymi nutami powinna trafić w gusta wielbicieli lżejszych kawowych smaków.  Sprawdza się jako napój gorący, jak i zimny.

Kawa Arab Kostaryka Tarrazu – 150 g

W smaku słodkawa, orzeźwiająca, i mocna z wyczuwalnymi smakowymi nutami: miodu, czekolady, kardamonu oraz owoców tropikalnych. Powinna przypaść do gustu poszukiwaczom orzeźwiających i klasycznych smaków.

Kawa Arab Peru Organico – 150 g

Jest to czysta kawa typu arabika zazwyczaj charakteryzująca się średnim body, średnio kwaśna, lekka i aromatyczna. Są też odmiany łagodne, przyjemne, z lekką kwasowością. Ma kremową, gładką konsystencję oraz subtelny, czysty i aromatyczny charakter. W smaku kawy przebija bogata słodycz, wyczuwalne są łagodne nuty cytrusowe, toffi, karmelu lub wanilii, jak również kwiatowe aromaty. Niektóre gatunki mają bardzo dobrze zbalansowane nuty orzechowo-czekoladowe ze słodkim posmakiem cytrusów.