Wyświetlanie 1–16 z 19 wyników

Archiwalny numer 11/2019

 Listopad to dobry czas aby zwolnić tempo, odpocząć, nieco więcej czasu poświęcić na sen. Ale, oczywiście nie możemy całkowicie zapaść w sen zimowy ??. Możemy natomiast spędzać długie wieczory na lekturze – najlepiej ZDROWIA bez leków i innych naszych prozdrowotnych publikacji ?? Wiedząc jak o siebie zadbać i wprowadzając to w czyn, możemy cieszyć się życiem zamiast tracić czas na wizyty w przychodniach.

Podpowiadamy Wam jak to robić ??

Archiwalny numer 7/2023 Zdrowie bez leków

Lipcowy, gorący numer „Zdrowia bez Leków” już w sprzedaży! Zapraszamy do lektury aktualnego wydania najpopularniejszego miesięcznika o zdrowiu w Polsce.

Numer 02/2021 Zdrowie bez leków

Kolejny, lutowy numer „Zdrowia bez Leków” jest już dostępny w sprzedaży.

Zachęcamy do zapoznania się z porcją wiedzy przekazywaną przez uznanych polskich i zagranicznych lekarzy medycyny holistycznej, naturopatów, zielarzy oraz osoby zajmujące się medycyną naturalną.

Zapraszamy do lektury!

#zdrowiebezlekow #zdrowie #medycyna #zioła #fitoterapia

#leczenie #choroby #jakleczyć #rak #nowotwory #naturoterapia

Numer 07/2022 Zdrowie bez leków

☀️ Chociaż słońce już szczodrze obdarowuje nas witaminą D i szkoda siedzieć w domu, to mamy cichą nadzieję, że w wolnej chwili sięgniecie po najnowszy numer naszego miesięcznika ❤️

Numer 08/2022 Zdrowie bez leków

☀️ Zadbajmy o to, co mamy najcenniejszego - czyli o nasze zdrowie. Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi, a my pomożemy Ci zostać silnym ciałem i duchem. Dlatego nie zwlekaj i sięgnij po sierpniowy numer "Zdrowia bez Leków". ❤️

Numer 09/2022 Zdrowie bez leków

Koniec lata jest w tym roku przepiękny. Dzieje się też bardzo dużo, a tegoroczna zima może być sroższa niż inne. Sięgnij po wrześniowy numer „Zdrowia bez Leków", w którym nasi autorzy podpowiadają, jak skutecznie zadbać o swoje zdrowie, a warto zacząć to robić już teraz. 

Numer 1/2023 Zdrowie bez leków

Koniec roku żegna nas wciąż piękną i ciepłą aurą. Chcemy podziękować wszystkim naszym Czytelnikom, których wciąż przybywa, za to, że poświęcają nam swój cenny czas. Ze swojej strony zobowiązujemy się do dalszego wyszukiwania i publikowania pożytecznej wiedzy z zakresu medycyny naturalnej i klasycznej, którą nie zawsze poznamy z mainstreamowych źródeł. W tym celu bezustannie nawiązujemy nowe kontakty z autorami, dla których przysięga Hipokratesa nie jest tylko czczym hasłem. Obiecujemy Wam dalsze bezkompromisowe poszukiwanie prawdy. Nie ma dla nas „świętych krów”, a do grona naszych współpracowników zapraszamy tylko osoby, którym motywów działania nie przyćmiła żądza zysku za wszelką cenę.

Numer 10/2022 Zdrowie bez leków

Nie daj się jesiennej depresji, bądź twardy i zgłębiaj wiedzę, o tym jak być zdrowym w tym niezdrowym świecie. Miesięcznik "Zdrowie bez Leków" powstał po to, aby Ci to ułatwić.

Sięgnij po październikowy numer „Zdrowia bez Leków", w którym nasi autorzy podpowiadają, jak skutecznie zadbać o swoje zdrowie, a warto zacząć to robić już teraz. 

Numer 11/2022 Zdrowie bez leków

Tegoroczna jesień nas rozpieszcza. Jest pięknie, ciepło i słonecznie. Oby tak dalej. Również tegoroczne plony obrodziły. Wygląda na to, że przyroda pomaga nam, jak tylko może.

Numer 12/2022 Zdrowie bez leków

Koniec roku żegna nas wciąż piękną i ciepłą aurą. Chcemy podziękować wszystkim naszym Czytelnikom, których wciąż przybywa, za to, że poświęcają nam swój cenny czas. Ze swojej strony zobowiązujemy się do dalszego wyszukiwania i publikowania pożytecznej wiedzy z zakresu medycyny naturalnej i klasycznej, którą nie zawsze poznamy z mainstreamowych źródeł. W tym celu bezustannie nawiązujemy nowe kontakty z autorami, dla których przysięga Hipokratesa nie jest tylko czczym hasłem. Obiecujemy Wam dalsze bezkompromisowe poszukiwanie prawdy. Nie ma dla nas „świętych krów”, a do grona naszych współpracowników zapraszamy tylko osoby, którym motywów działania nie przyćmiła żądza zysku za wszelką cenę.

Numer 2/2023 Zdrowie bez leków

Lutowy numer „Zdrowia bez Leków" już w sprzedaży! Zapraszamy do lektury kolejnej solidnej dawki wiedzy o medycynie naturalnej, którą z naszymi Czytelnikami dzielą się: lekarze, naturopaci, zielarze oraz praktycy medycyny naturalnej. Lekarze i naturoterapeuci współpracujący z nami podchodzą do zdrowia człowieka w sposób holistyczny, starając się leczyć holistycznie całego człowieka, nie tylko objawy chorobowe. Prawidłowe zdiagnozowanie przyczyn schorzenia jest bowiem najważniejsze w procesie leczenia i daje dużą szansę na skuteczne wyleczenie, a nie tylko na łagodzenie objawów. Poszerzcie swoją wiedzę, aby być świadomym tego, jak o siebie dbać. Życzymy Wam, aby hasło „Zdrowie bez Leków" było dla Was życiowym mottem.

Numer 3/2023 Zdrowie bez leków

Marcowy numer „Zdrowia bez Leków" już w sprzedaży! Miło nam zakomunikować, że na naszych łamach pojawił pierwszy z cyklu artykułów prof. Łukasza Łuczaja – botanika, przyrodnika, którego filmy na YT oglądają tysiące miłośników natury. Swoją wiedzą postanowił podzielić się z nami również Siergiej Czarny – ukraiński naturoterapeuta bazujący na słowiańskich metodach leczniczych. Zatem... poszerzcie swoją wiedzę, aby być świadomym tego, jak o siebie dbać. Życzymy Wam, aby hasło „Zdrowie bez Leków" było dla Was życiowym mottem.

Numer 4/2023 Zdrowie bez leków

Kwietniowy numer „Zdrowia bez Leków" już w sprzedaży! Wraz z nadejściem wiosny do kiosków zawitało nowe wydanie naszego miesięcznika. Mamy dla Was kolejną porcję rzetelnej wiedzy, którą przygotowali praktycy medycyny klasycznej i naturalnej, zielarze oraz naturoterapeuci. Wiosną szczególnie warto skorzystać z ich porad dotyczących oczyszczenia organizmu, ponieważ to najlepszy okres na pozbycie się zalegających w nim toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. Jednak to tylko mały fragment wiedzy, którą znajdziecie na stronach gazety.

Numer 5/2023 Zdrowie bez leków

Majowy numer „Zdrowia bez Leków” już w sprzedaży! W tym niezwykle uroczym pod względem rozwoju roślinności miesiącu mamy dla Czytelników zdrową dawkę solidnej, fachowej i nierzadko zaskakującej wiedzy prosto spod pióra specjalistów. Czytelnicy m.in. dowiedzą się, jak korzystać z leczniczych sił Matki Natury, uzdrawiającej energii Matki Ziemi czy dzikich warzyw oraz jak poradzić sobie z chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy, a także pozbyć się pasożytów bez stosowania leków. Te i wiele innych prozdrowotnych treści pomogą nam wszystkim w pełni rozkwitnąć… wraz z wiosną!

Numer 6/2023 Zdrowie bez leków

Czerwcowy numer „Zdrowia bez Leków” już w sprzedaży! Zapraszamy do lektury aktualnego wydania najpopularniejszego miesięcznika o zdrowiu w Polsce.

Przetwory, które leczą

Przetwory, które leczą! 52 przepisy na zdrowie zamknięte w słoikach

Z polskich owoców i warzyw 

Spiżarnia jest jak apteka!

Polecane przez znawcę roślin leczniczych Zbigniewa T. Nowaka, eksperta Pytania na śniadanie w TVP , Kanału TVP Kobieta oraz Zdrowia bez Leków. Autor przez wiele lat tworzył przepisy odpowiednio skomponowane, tak aby nas wzmacniać, ale także uważnie słuchał swoich rozmówców - doświadczonych gospodyń oraz twórców przepisów klasztornych i w ten sposób powstały receptury, np. Czarna jagoda w syropie z przepisu ojca Grzegorza.

A w nim 76 stron, 52 przepisy oparte na polskich owocach i warzywach.